PINS Start: курс для початківців

від 7680 грн.

96 годин

PINS Start: курс для початківців, які починають “шити з нуля”. Це наш топовий курс шиття, дуже насичений та змістовний для новачків! Такий курс надасть Вам можливість почати шити самостійно за короткий проміжок часу.

Програма курсу містить 4 основні розділи: спідниця, брюки, трикотажний виріб на основі викрійки з цільнокроєним рукавом та сукня (рубашка). Кожен розділ розглядається починаючи з конструювання базового лекала, основ моделювання, технології пошиття і до готового виробу. Паралельно на курсі дівчата проходять кишені, манжети, коміри, а також драпіровки, склади, підрізи, кокетки.

На нашом курсі шиття для початківців модель виробу для пошиття обираєте Ви! Процес шиття виробів, заявлених в програмі відбувається безпосередньо на нашій студії. При цьому ми стверджуємо, що на протязі курсу Ви пошиєте 4 вироби, але можна і більше, це вже залежить від Вас, Вашого бажання швидко працювати та роботи домашнє завдання, а наші викладачі завжди раді Вам допомогти та проконсульвати.

Тривалість курсу 96 годин. Навчання проходить по буднях 2 рази на тиждень або у вихідні дні 1 раз на тиждень. Час заняття може бути від трьох до шести годин.

Короткий опис програми курсу:

– Знайомство з обладнанням, професійним та побутовим.

– Зняття мірок, особливості фігури при знятті мірок.

– Конструювання базового лекала спідниці. Основи моделювання. Технологія пошиття спідниці.

– Конструювання лекала спідниці “сонце/полусонце” (або її варіації).

– Конструювання базового лекала брюк. Основи моделювання. Технологія пошиття брюк.

– Конструювання основи плечового виробу з цільнокроєним рукавом, “кімоно”. Технологія пошиття трикотажного виробу.

– Конструювання основи плечового виробу з нагрудними та талевими витачками. Основи моделювання. Втачний одношовний рукав. Технологія пошиття сукні/рубашки.

На курсі Ви також вивчаєте правильне розташування витачки, методи обробки поясу, вшивання блискавки, обрабка кішень, методи обробки горловини, коміри, манжети).

Які результати курси?! –

  • навички конструювання та моделювання основних виробів;
  • знання послідовності пошиття основних виробів та технології обробки деталей одягу;
  • готові вироби, які Ви почнете одягати вже на курсі.

Сплата за курс вноситься у формі попередньої оплати щомісячно (відповідно до Договору місяцем вважається 4 календарні тижні) і залежить від його тривалості:

  • заняття по буднях 2 рази на тиждень по 3 години – тривалість курсу 4 місяці – ціна 1920 грн. на місяць;
  • заняття у вихідний день 1 раз на тиждень по 4 години – тривалість курсу 4 місяці – ціна 1320 грн. на місяць;
  • заняття у вихідний день 1 раз на тиждень по 6 годин – тривалість курсу 4 місяці – ціна 1920 грн. на місяць;

!!! *На курсі PINS Start ми підготували для Вас подарунок (наша гарантія того, що у Вас все вийде) – це початковий Швейний набір: кравецькі ножиці, голки, булавки, крейда кравецька, сантиметрова стрічка, лінійки, розпорювачі та інші інструменти, які знадобляться Вам під час навчання і не тільки.

Тканину і фурнітуру для своїх виробів необхідно придбавати окремо.

*Під час запису необхідним є внесення попередньої оплати – 400 грн., він є підтвердженням Вашої участі, входить до вартості курсу, зараховується в оставнній місяць навчання та є завдатком за Швейний набір.

** На першому занятті необхідно сплатити за перший місяць навчання.

Курсы шитья Киев. Курсы шитья в Киеве. Курсы шитья для начинающих Киев. Курсы шитья Днепр. Курсы шитья в Запорожье. Курсы шитья в Кривой Рог. Курсы кройки и шитья Днепр. Курсы кройки и шитья Запорожье. Курсы кройки и шитья Кривой Рог.